Oferta pracy

Brygadzista

Autoneum Poland

  • Nowogard

    Nowogard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur

  • Organizacja i nadzór pracy podległych operatorów zapewniająca wykonanie planów ilościowych przy zachowaniu wymaganej jakości wyrobów

  • Zapewnienie realizacji wskaźników produkcyjnych w podległym obszarze

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Wspieranie i motywowanie podległych pracowników

  • Współpraca z działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność motywowania pracowników, kierowania grupą oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z systemami zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed) dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Benefity związane z Funduszem Socjalnym: dofinasowanie do wypoczynku Pracownika i jego dzieci, kartę Multisport, karty przedpłacone, paczki, bilety do kina itp.

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Korzystanie ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, możliwość uzyskania uprawnień na wózki widłowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie posiłków

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

www.autoneum.com

Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów.

Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 11 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy