Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista (obróbka metalu)

  • Nowy Targ, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Targ

    Zakres obowiązków:

    • koordynowanie pracy zespołu ślusarzy, spawaczy, szlifierzy (25 osób)
    • nadzór nad jakością produkcji ekskluzywnych wyrobów oświetleniowych (produkcja jednostkowa),
    • szkolenie, motywowanie, koordynowanie i kontrola realizacji planu produkcyjnego,
    • aktywne uczestnictwo w pracy zespołu.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zagadnieniach związanych z obróbką metalu,
    • umiejętność czytania rysunków technicznych,
    • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w stabilnej firmie na 1 zmianę od pon. do pt.,
    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej
    • przyjazną atmosferę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.