Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Ogólnobudowlany

HRqube Patrycja Gazy

7 00010 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z ustalonym harmonogramem prac;

  • Koordynowanie i nadzór nad pracą ekipy budowlanej złożonej z cieśli, zbrojarzy i murarzy;

  • Ocena pracy podległych Pracowników;

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie;

  • Stała współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Inżynierem Budowy;

  • Dbanie o stan magazynowy materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonywania prac;

  • Bieżący monitoring postępu prac i wspieranie Pracowników w realizacji codziennych zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w tym, prowadzenie prac budowlanych związanych z realizacją stanów surowych budynków, tj.: robót szalunkowych, zbrojeniowych, murowych, montażu konstrukcji stalowych.

  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej, m.in. wykonawczych rysunków technicznych;

  • Praktyczna znajomość dostępnych na rynku systemów szalunkowych;

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz elektronarzędzi;

  • Prawo jazdy kat. B i chęć pracy w delegacjach na terenie całej Polski (od poniedziałku do piątku).

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku;

  • Narzędzia pracy niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków;

  • Codzienne wyzwania, przyjazną atmosferę i partnerskie zasady współpracy;

  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Dostęp do szkoleń i kursów zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • stabilne zatrudnienie

Prowadzę rekrutację dla mojego Klienta – generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych. Oferującego najwyższą jakość i innowacyjne rozwiązania. Posiadającego w swoim portfolio wielomilionowe inwestycje zakończone sukcesem.

Jeśli Twoją pasją jest branża budowlana, jesteś ekspertem w swoim fachu, szukasz stabilnej pracy z dobrymi warunkami i dobrym wynagrodzeniem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszam do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy