Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Ogólnobudowlany

CLIMATIC sp. z o.o. sp. komandytowa

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym,

  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracowników i sprzętu,

  • organizowanie i ocena pracy pracowników,

  • realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy,

  • zapewnienie przestrzegania przepisów PPOŻ i BHP na budowie,

  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu robót,

  • inne dodatkowe czynności służące prawidłowym postępom robót.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie przy budowie szkół, przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej, domków i budynków wielorodzinnych,

  • mile widziane wykształcenie techniczne,

  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy,

  • wynagrodzenie zależy od doświadczenia

  • miłą atmosferę.

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy