Logo Pracuj.pl

Brygadzista Ogólnobudowlany

CLIMATIC sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym,
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracowników i sprzętu,
  • organizowanie i ocena pracy pracowników,
  • realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów PPOŻ i BHP na budowie,
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu robót,
  • inne dodatkowe czynności służące prawidłowym postępom robót.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie przy budowie szkół, przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej, domków i budynków wielorodzinnych,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy,
  • wynagrodzenie zależy od doświadczenia
  • miłą atmosferę.

CLIMATIC sp. z o.o. sp. komandytowa

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Brygadzista Ogólnobudowlany, wielkopolskie