Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Operator Maszyn do Obróbki Drewna

  • Nowy Sącz, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    BRYGADZISTĘ -
    Operatora Maszyn Do Obróbki Drewna

    Zadania:

    • koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego
    • raportowanie niezgodności produkcji
    • monitorowanie przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych
    • sygnalizowanie defektów w maszynach, produkcie oraz inicjowanie działań naprawczych
    • praca w systemie czterozmianowym

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne
    • umiejętność kierowania zespołem pracowników - min. rok doświadczenia
    • umiejętność organizacji pracy
    • samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
    • doświadczenie w obsłudze maszyn: piła, okleiniarka, frezarka, prasa
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
    • preferowane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę na pełny etat

    KANDYDAT Z NOWEGO SĄCZA LUB OKOLIC

    Aplikację (CV + list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, prosimy przesłać, w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.