Oferta pracy

Brygadzista - Operator wózka widłowego

Mandersloot Logistics Zabrze Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy znaną, międzynarodową firmą transportową działającą na rynku Polskim od 1996 roku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Brygadzista - operator wózka widłowego.

Opis stanowiska:

  • rozładunki i załadunki przesyłek
  • transport towarów w magazynie
  • obieg dokumentów magazynowych / transportowych
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • praca w oparciu o wewnętrzne procedury
  • dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • delegowanie zadań  podległym pracownikom
  • kontrola podległego zespołu pracowników

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do prowadzenie wózków widłowych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zada

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy