Brygadzista

  • Opole, opolskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 20.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna

    Firma CLIMBEX S.A powstała w 1994 roku. Obecnie wchodzi w skład Grupy Impel, a jej przedmiotem działania jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych klientów w obszarach Industrial Services.

    GŁÓWNE ATUTY FIRMY

    Specjalnością firmy CLIMBEX, lidera na polskim rynku, jest podciśnieniowe usuwanie substancji takich jak materiały sypkie, szlamy, ciecze w tym materiały niebezpieczne, czyszczenie urządzeń przemysłowych, a także działania obejmujące prace alpinistyczne na wysokości.

    Dysponujemy wysokiej klasy agregatami ssącymi i ładowarkami próżniowymi, które zaliczane są do największych i najwydajniejszych tego typu urządzeń, używanych do czyszczenia przemysłowego.

    CLIMBEX SA – to lider na rynku ATC – automatycznego czyszczenia zbiorników ropy naftowej.

    CLIMBEX SA – działa w Polsce ale też w wielu krajach europejskich, Izraelu i Arabii Saudyjskiej.

    CLIMBEX S.A, spółka należąca do Grupy Impel – poszukuje osoby na stanowisko:

    Brygadzista
    Miejsce pracy: Opole

    Zakres zadań:

    • kierowanie i nadzorowanie montażem konstrukcji, maszyn i urządzeń,
    • montaż konstrukcji, rurociągów, maszyn i urządzeń przemysłowych,
    • nadzorowanie ustalonego porządku prac podczas realizacji kontraktu,
    • umiejętność prowadzenia prac remontowych na obiektach przemysłowych, energetycznych,
    • nadzór nad pracownikami.

     Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe,
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracach montażowych,
    • minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu grupą pracowników operacyjnych,
    • gotowość do wyjazdów służbowych (na terenie Polski i za granicę),
    • znajomość rysunku technicznego,
    • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
    • wysokie umiejętności manualne i wysoka kultura techniczna,
    • doświadczenie w pracach ślusarskich,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • doświadczenie w pracach spawalniczych mile widziane.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem, w kraju i za granicą,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie wzbogacone o pakiet świadczeń dodatkowych (dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiet benefitów),
    • pracę z ludźmi odpowiedzialnymi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku,
    • szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Grupa Impel to:

    • lider outsourcingu w Polsce
    • spółka wiodąca notowana na GPW
    • prawie 30 lat na rynku
    • 45 tys. pracowników i współpracowników
    • najlepszy zakres usług dla biznesu
    • 16 oddziałów w Polsce