brygadzista

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym?Jeśli miałeś/aś okazję zarządzać zespołem i chcesz się dalej rozwijać w tym zakresie, nie czekaj! Aplikuj!

    brygadzista
    Nr ref.: /282/05/2019/GM/44091
    Ostrów Wielkopolski
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • praca w rozwijającej się firmie
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • rozwój zawodowy
    zadania
    • monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności
    • identyfikowanie i samodzielne rozwiązywanie napotkanych problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe, techniczne - preferowane: technologia żywności i zarządzanie produkcją
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej
    • znajomość systemów HACCP oraz standardów GMP

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47