Oferta pracy

Brygadzista Procesu

BahlsenO firmie

Bahlsen

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem Pracowników

  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację procesu wytwarzania produktów zgodnych ze specyfikacją jakościową, planem produkcji i wskaźnikami efektywnościowymi oraz współpraca z obszarem Pakowni w tym zakresie

  • Kontrola jakości i ilości wytwarzanych produktów w toku produkcji

  • Prowadzenie i kontrolowanie wymaganej dokumentacji

  • Inicjowanie usprawnień w procesie, poszukiwanie optymalizacji, przeciwdziałanie stratom

Nasze wymagania

  • Umiejętność i potencjał do efektywnego zarządzania zespołem

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji (preferowane w branży FMCG)

  • Umiejętności interpersonalne umożliwiające dobrą współpracę, komunikację i budowanie zaangażowania w zespole

  • Przekonanie do wartości związanych z bezpieczeństwem i jakością pracy oraz ciągłym doskonaleniem

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Uprawnienia SEP grupa I w zakresie dozoru i eksploatacji

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 130-letnią tradycją

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia i udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport, ubezpieczenie NNW

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Bahlsen

Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen – firmy niemieckiej z wieloletnią tradycją, która działa na globalnym rynku spożywczym w segmencie ciastek. W Polsce firma posiada bogate portfolio produktów - Krakuski, HIT i Leibniz, będących wiodącymi markami na rynku krajowym. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje w nowoczesne technologie, produkty a przede wszystkim w Pracowników.

Przewiń do profilu firmy