Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Produkcji

Fair Packaging Sp. z o.o. Sp. j.

4 0005 500 brutto / mies.

10

Buszewo (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu produkcji zgodnie z przyjętym planem i normami

  • Utrzymanie parametrów technologicznych i jakościowych procesu produkcji

  • Organizacja pracy brygady

  • Ciągła poprawa wydajności pracy i jakości produkcji

  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych

  • codzienne raportowanie wyników pracy do przełożonego

  • wspomaganie pracy zespołu i rozwiązywanie codziennych problemów

  • nadzór nad szkoleniem wdrożeniowym nowych pracowników

  • odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie materiałów, narzędzi podczas pracy

  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, zasad BHP i organizacji 5S

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość obsługi komputera Ms Office zwłaszcza Excell

  • rozwinięte zdolności organizacyjne (umiejętność planowania pracy działu, umiejętność podejmowania decyzji, wyznaczania celów, delegowania zadań i ich egzekwowania)

  • nastawienie na współpracę

  • komunikatywność

  • gotowość do pracy trzyzmianowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pierwsza umowa na okres próbny, druga na czas 3 lata, kolejna na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki funkcyjne

  • szkolenia przygotowawcze – wdrożenie

  • premiowany system poleceń pracowniczych (3480zł brutto za 12 miesięcy okresu zatrudnienia osoby poleconej)

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (dopłaty do wakacji, karty sportowo-kulturalne)

  • praca na terenie Zakładu Produkcyjnego w Buszewie

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firmą rodzinną z tradycjami i z 100 % polskim kapitałem.

Pracujemy w oparciu o wartości i każdego dnia dbamy o rozwój naszego zespołu.

Nasze wyroby z sukcesem sprzedajemy w kraju i za granicą. Głównym odbiorcą naszych produktów jest sektor budowlany oraz sektor opakowań przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy