Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Produkcji

Fabrication HDPGP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

  • Chludowo (pow. poznański)

    Chludowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom;

  • kontrola poprawności wykonywanych zadań przez pracowników produkcyjnych;

  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień produkcyjnych;

  • przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych nowych pracowników;

  • ścisła współpraca z działem wysyłki, magazynu, obsługi klienta;

  • realizacja i kontrola norm produkcyjnych – wydajność, jakość, czas pracy itp.;

  • egzekwowanie przestrzegania przez pracowników porządku na stanowiskach i zasad BHP;

  • optymalizacja procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (min.2 lata);

  • decyzyjność, odpowiedzialność i samodzielność;

  • umiejętność działania w warunkach stresu;

  • gotowość do pracy 2 zmianowej;

  • asertywność, umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie, priorytetyzacja zadań;

  • podstawowa znajomość pakietu Ms Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę od poniedziałku do piątku;

  • indywidualne lekcje języka angielskiego;

  • premie za realizację norm produkcyjnych;

  • częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy;

  • parking dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • porcja zupy

Hunter Douglas Fabrication jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji dekoracji okiennych, zlokalizowanym w Chludowie koło Poznania. Przedsiębiorstwo należy do Grupy Hunter Douglas prowadzącej działalność w zakresie badań i rozwoju, sprzedaży oraz produkcji dekoracji okiennych i produktów architektonicznych na całym świecie włączając Europę, Amerykę Północną, Amerykę Łacińską, Azję i Australię, zatrudniającej ponad 23 000 utalentowanych ludzi w 100 krajach.

Przewiń do profilu firmy