Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Brygadzista produkcji

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • Chrzanów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Brygadzista produkcjiNumer ref.: 0042073

Zakres obowiązków:

  • spełnianie zadań brygadzisty i operatora produkcji,
  • kierowanie i koordynowanie pracy operatorów produkcji,
  • realizowanie zadań produkcyjnych: jakość, ilość, terminowość, bezpieczeństwo,
  • motywowanie, szkolenie, dbanie o rozwój podległej grupy pracowników,
  • nadzór nad prawidłowością pracy maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku brygadzisty,
  • wykształcenie średnie, techniczne,
  • mile widziana doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie w kontroli procesu i jakości,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • kreatywność, systematyczność, decyzyjność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Chrzanów,
  • umowa o pracę,
  • praca na 2-3 zmiany,
  • pakiet Medicover, PZU,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • fundusz socjalny,
  • prezenty świąteczne,
  • dofinansowanie do żłobków/przedszkoli.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne