Oferta pracy

Brygadzista Produkcji

Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o.O firmie

  • Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

www. jutrzenka-dobremiasto.pl

Jutrzenka Dobre Miasto to wiodący producent wyrobów cukierniczych na Warmii i Mazurach. Firma została założona w 1954 roku, od samego początku słynęła z wyrobów najwyższej jakości które zachwycają i ujmują swym smakiem. Dziś kontynuujemy tradycję rozpoczętą ponad 50 lat temu. Specjalizuje się w produkcji krówek oraz śliwek w czekoladzie. Stawiamy na innowacyjność. Nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowe technologie oraz rozwiązania, ulepszamy nasz park maszynowy, tak by móc stale oferować naszym konsumentom produkty na najwyższym poziomie.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA PRODUKCJI
Miejsce pracy: Dobre Miasto

Zakres obowiązków

  • Realizacja planu produkcji
  • Zachowanie ciągłości produkcji
  • Bieżąca kontrola wydajności i efektywności podległego zespołu
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów
  • Delegowanie zadań
  • Współpraca z innymi działami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i obowiązującymi standardami
  • Raportowanie wyników produkcji

Oczekiwania od kandydata:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z pracownikami
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi współpracownikami
  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • Umiejętność motywowania pracowników
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście 11-040 przy ul. Jeziorańskiej 16 na potrzeby przeprowadzenia procesu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy