Oferta pracy

Brygadzista Produkcji

AIC S.A.O firmie

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą pracowników; codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań

  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem)

  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz PPOŻ

  • Wspieranie pracowników do przekazywania pomysłów do ulepszeń organizacyjnych, procesowych, bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne, zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników

  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (standaryzacja, 5S, 5WHY, Kaizen itp.)

  • Nastawienie na wysoką jakość pracy

  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Mile widziane

  • Wiedza z obszarów obróbki metali, spawania, procesów montażu

To oferujemy

  • Bogaty pakiet medyczny dla całej rodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Premię absencyjną

  • Pyszną kawę 😊

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy