Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista produkcji

  • Halinów, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-06-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marcon-Avista Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Halinów

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników (około 15-20 osób) produkcyjnych pracujących w godz. 7-15
    • Zarządzanie obszarem produkcji z pełną odpowiedzialnością za bezpieczeństwo, jakość, koszty.
    • Nadzór nad realizacja planów produkcyjnych
    • Monitorowanie zużycia materiałów, podejmowanie działań korygujących w przypadku przekroczeń
    • Odpowiedzialność za realizację obowiązujących procedur oraz ścisła współpraca z działami wspierającymi w celu efektywnego realizowania planu produkcyjnego
    • Przestrzeganie wewnętrznych procedur
    • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Zaangażowanie, systematyczność i obowiązkowość
    • Znajomość obsługi komputera

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.