Ta oferta pracy jest nieaktualna od 438 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Produkcji

  • Kutno, łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hoop Polska Sp. z o.o. producent znanych marek napojów bezalkoholowych: Hoop Cola, Jupik, Paola, Arctic.

    W związku z rozwojem Zakładu Produkcyjnego w Kutnie  poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kutno
    Brygadzista/KU/2017

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja planów i celów produkcyjnych.
    • Obsługa urządzeń technicznych i technologicznych.
    • Odpowiedzialność za jakość wyrobu gotowego oraz efektywną pracę na linii.
    • Odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie materiałów.
    • Wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących proces produkcji.
    • Sporządzanie raportów i analiz.
    • Przestrzeganie zasad i standardów obowiązujących w firmie.
    • Dbałość o przepisy BHP i Ppoż.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne.
    • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub lidera zmiany w branży spożywczej.
    • Znajomość procedur i obowiązków  w zarządzaniu ryzykiem w zakładzie.
    • Znajomość zasad Word Class Manufacturing lub Lean Manufacturing.
    • Zdolność podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów.
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.
    • Znajomość systemu SAP – mile widziana.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz dobre warunki pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Aplikacji poprzez wypełnienie formularza klikając przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.