Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista produkcji - Lider linii montażowej

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Syzan Metal Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja i koordynacja pracy zespołu na linii montażu mebli metalowych
    • Zarządzanie pracownikami (grupa 5-ciu osób)
    • Zapewnienie  odpowiednej wydajności produkcji
    • Dbałość o dostarczenie materiału na stanowiska
    • Tworzenie i aktualizowanie niezbędnej dokumentacji dot. czasów poszczególnych czynności na montażu
    • Utrzymanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, w tym w zarządzaniu zespołem
    • Zaangażowanie
    • Punktualność
    • Dyspozycyjność
    • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
    • Umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności komunikacyjne , zdolność do rozwiązywania konfliktów
    • Nawyk planowania pracy własnej i podległego zespołu z wykorzystaniem narzędzi
    • Wykształcenie techniczne - mile widziane

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do warunków rynkowych i posiadanych kompetencji
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobycia nowych umiejętności
    • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
    • Prowadzenie różnorodnych projektów
    • Pakiet socjalny
    • Wsparcie Koordynatora na miejscu
    • Pracę w godzinach: 8.00 - 16.00
    CV ze zdjęciem prosimy przesłać z dopiskiem: Brygadzista produkcji / Lider linii montażowej

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu użycia ich w procesie rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).