Logo Pracuj.pl

Brygadzista Produkcji

NOWAVENT sp. z o.o.O firmie

NOWAVENT sp. z o.o.

Motoryzacyjna 2

Nowa Sól

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i weryfikacja pracy zespołu,
  • Prowadzenie pracowników w systemie pracy stanowiskowej oraz linii automatycznej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, procedur, dyscypliny i porządku,
  • Realizacja planów produkcyjnych podległego zespołu,
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość, terminowość oraz produktywność swojego działu,
  • Kontrola awarii na podległym wydziale, raportowanie do działu Utrzymania Ruchu.
  • Efektywne zarządzanie i motywowanie podległych pracowników,
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną i jakościową,
  • Realizacja i współudział we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Obowiązki wykonywane we współpracy z przełożonym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu, budowaniu zmotywowanego i zaangażowanego zespołu nastawionego na wzajemne zaufanie i wspólne osiąganie wyników,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu office – zwłaszcza Excela,
  • Wykształcenie minimum średnie (techniczne mile widziane)
  • Umiejętność podejmowania decyzji, również pod presją czasu,
  • Zaangażowanie, sumienność, entuzjazm w działaniu.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Umowę o pracę,
  • Perspektywę długoterminowej współpracy,
  • Kursy językowe,
  • Premię regulaminową,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji.

Brygadzista Produkcji, Motoryzacyjna 2, Nowa Sól