Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista produkcji

ESFOM. PHU Kaja II Sławomir Jarzyło

  • 1 Dywizji 17a, Ostróda
    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

1 Dywizji 17a

Ostróda

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą pracowników; codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań

  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem)

  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz PPOŻ

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – wymóg konieczny. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pozyskane w branży jachtowej stanowić będzie dodatkowy atut.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)

  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne, zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników

  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Nastawienie na wysoką jakość pracy

To oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

O nas

Przedsiębiorstwo ESFOM. PHU Kaja II Sławomir Jarzyło jest cenionym dostawcą produktów w szeroko rozumianej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na przestrzeni blisko 10 lat działalności, firma nabyła szereg kompetencji w zakresie zaawansowanego przetwarzania produktów z tworzyw sztucznych. Bazę przetwórstwa stanowią pianki polietylenowe i poliuretanowe oraz płyty HDPE z których firma wykonuje na zamówienie klientów określone produkty lub komponenty wykorzystywane w dalszej produkcji (np. w przemyśle maszynowym).

Aktualnie firma koncentruje się na przerobie m.in. pianki, gąbki, płyty HDPE, mineralno-akrylowe konglomeraty. Do głównych odbiorców firmy należą duże i małe podmioty z takich branż jachtowa, meblarska, samochodowa, opakowania.

Większość działań ma charakter usługowy lub produktowo-usługowy i bazuje na dostarczonych przez klienta projektach. Firma ESFOM. PHU Kaja II Sławomir Jarzyło w oparciu o dostarczone projekty dokonuje obróbki konkretnych materiałów (przycinanie, formowanie, nadawanie dodatkowych cech/właściwości tworzywa poprzez np. termoformowane) dostarczając finalnie detale o zadanych parametrach.

Doświadczenie rynkowe przedsiębiorstwa wykracza daleko poza granice Polski, firma współpracuje z producentami jachtowymi z Europy i Świata.