Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Produkcji

Paso-Trading Sp. z o.o.

  • Lutomierska 48, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Lutomierska 48

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych (pakowarka, zwijarka)

  • zapewnienie ciągłości produkcji

  • realizowanie zadań powierzonych przez Kierownika

  • wsparcie w terminowym realizowaniu i przygotowywaniu planów produkcyjnych

  • wsparcie w optymalizowaniu procesu zarządzania obszarem produkcji

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń obsługiwanych przez pracowników produkcji

  • zapewnienie zgodnego z przeznaczeniem zużycia surowców i materiałów

  • organizowanie i nadzorowanie pracy pracowników produkcji w uzgodnieniu z Kierownikiem

  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie – preferowane techniczne

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Brygadzista

  • zorientowanie na osiąganie założonych celów produkcyjnych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • komunikatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do karty FITPROFIT, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LUXMED, ubezpieczenie grupowe WARTA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie