Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista produkcji

MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Ignacego Prądzyńskiego 20

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy zespołu

  • Podział zadań w zespole oraz kontrola ich wykonania

  • Czynne śledzenie awarii

  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną

  • Obsługa funkcjonującego systemu

  • Motywowanie do działania i budowanie zaangażowania zespołu

  • Dbałość o zachowanie standardów jakości

  • Realizacja planów produkcyjnych

  • Poprawne rozliczanie stanu powierzonego materiału

  • Przezbrajanie, regulacja linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i koordynacji pracy zespołu

  • Przeciwdziałanie i rozwiązywanie problemów interpersonalnych

  • Minimum półroczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Przekazywanie wiedzy i rozwijanie kompetencji swoich podwładnych

  • Odpowiedzialność za pracę zespołu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • nowe atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miesięczna premia,

  • pakiet socjalny ( wczasy pod gruszą, karta MultiSport, premia świąteczna, ubezpieczenie grupowe i inne benefity).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

MC-Bauchemie Sp. z o. o. jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej.

Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 40 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj teraz.

lub w formie papierowej na adres:

MC-Bauchemie Sp. z o. o., Dział Kadr

Ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wlkp.

z dopiskiem BRYGADZISTA