Oferta pracy

Brygadzista Produkcji

Curtis Health Caps S.A. O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzorowanie pracy pracowników w podległym obszarze,

  • zapewnienie terminowego i jakościowego prowadzenia procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • nadzorowanie przestrzegania wymogów GMP, BHP i innych funkcjonujących systemów w firmie,

  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych w podległym zespole,

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • współpraca z działem technicznym i technologicznym w zakresie optymalizacji procesu produkcji,

  • wspieranie działań wynikające z programu Lean Manufacturing.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie- mile widziane branżowe: chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,

  • min. roczne doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej, spożywczej, branży kosmetycznej na stanowisku Brygadzisty lub Lidera Zmiany,

  • znajomość wytycznych GMP i HACCP, a także narzędzia Lean Management,

  • doskonałej organizujesz pracę własnej i podległego zespołu, a także sprawnego podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Imprezy integracyjne

  • Konkursy pracownicze

  • Wspólne świętowanie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zgrany zespół

  • Dobra atmosfera

  • Rekrutacje wewnętrzne

  • Kawa i herbata

  • Catering

  • Nieformalny strój

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pracujemy bezpiecznie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy