Logo Pracuj.pl

Brygadzista produkcyjny

"HOPPECKE BATERIE POLSKA" sp. z o.o.O firmie

"HOPPECKE BATERIE POLSKA" sp. z o.o.

Logistyczna 10

Śródka (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 10-12 os. na zmianę).
  • Kontrola i monitorowanie wskaźników produkcyjnych, zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby organizacji.
  • Podnoszenie efektywności procesu produkcji poprzez proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Utrzymanie ciągłości produkcji oraz realizacja celów produkcyjnych.
  • Zarządzanie zmianą w organizacji.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w zespole.
  • Wsparcie zespołu w bieżących działaniach.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym.
  • Umiejętność współpracy w zespole i dobra komunikacja.
  • Umiejętność podejmowania decyzji, ustalania priorytetów oraz rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie i poszerzanie wiedzy o produkcie i procesie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 - zmianowym, 4 - brygadowym).
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i produkcyjnej.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel).

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.
  • Imprezy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Bony na święta

HOPPECKE jest specjalistą w dziedzinie systemów baterii przemysłowych i jednocześnie ich największym europejskim producentem. Od roku 1927 tworzymy i produkujemy rozwiązania, z których wiele po dzień dzisiejszy wyznacza kierunek rozwoju dla rynku baterii przemysłowych. Naszym klientom na całym świecie oferujemy zintegrowane systemy baterii, ładowania i serwisowania dla zapewnienia efektywnych i niezawodnych dostaw energii.

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom i wymaganiom oferty pracy.

Brygadzista produkcyjny, Logistyczna 10, Śródka (pow. poznański)