Ta oferta pracy jest nieaktualna od 918 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Pruszków, Warszawa, Komorów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 02.08.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THERM-TRADE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

    Firma THERM-TRADE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest firmą produkcyjną, eksportującą swoje wyroby na rynku Unii Europejskiej. Ponad 150 pracowników zajmuje się produkcją grzejników oraz wyposażeń. Jesteśmy obecni na rynku już od 10 lat.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    BRYGADZISTA

    Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa, Komorów (pow. warszawski zachodni)
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu pracowników
    • współpraca z kierownikiem produkcji
    • zapewnianie ciągłości produkcji
    • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
    • odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystywanie materiałów produkcyjnych
    • przestrzeganie zasad BHP
    • raportowanie do przełożonego
    • współpraca z działami ściśle powiązanymi z produkcją

    Wymagania:

    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • umiejętność delegowania zadań
    • motywowanie oraz wspieranie podległych pracowników
    • umiejętność rozwiązywania konfliktów
    • zdolności organizacyjne
    • komunikatywność
    • zdolności analityczne

    Oferujemy:

    • sympatyczną atmosferę pracy
    • stałe wynagrodzenie

    Miejsce pracy: Nowa Wieś, Komorów koło Pruszkowa

    Dogodny dojazd WKD oraz autostradą

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"