Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista robót budowlanych

SOLAR FOR YOU

  • Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem;

  • Ewidencja godzin pracowników i sprzętu;

  • Organizowanie i ocena pracy podległych pracowników;

  • Realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy;

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów PPOŻ i BHP na budowie;

  • Współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu robót;

  • Inne dodatkowe czynności służące prawidłowym postępom robót.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wiedza techniczna, mile widziane wykształcenie techniczne;

  • Umiejętność zarządzania zadaniami i zespołem;

  • Skrupulatność oraz sumienność;

  • Samodyscyplina;

  • Mobilność i dostępność - gotowość do wyjazdu i pracy na terenie Francji (warunek konieczny);

  • Znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju (szkolenia, kursy);

  • Stabilne zatrudnienie w firmie zajmującej się fotowoltaiką od 2009 roku;

  • Umowa według preferencji Kandydata (B2B, umowa o pracę, zlecenie);

  • Możliwość tworzenia w wraz z nami ciekawych projektów, nowoczesnych inwestycji na międzynarodowym rynku;

  • Dobre warunki pracy, niezbędne narzędzia;

  • Wsparcie na każdym etapie współpracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Historia naszej firmy sięga 2009 roku, kiedy we Francji rozpoczęliśmy pierwsze działania przy budowaniu elektrowni fotowoltaicznych i farm słonecznych. Firma SOLAR FOR YOU powstała dzięki zaangażowaniu i pasji do odnawialnych źródeł energii. Aktualnie jesteśmy jedną z firm, która jako wykonawca projektów fotowoltaicznych wiedzie prym w realizacji inwestycji.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą portalu.