Brygadzista robót elektrycznych i AKPiA

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 14.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska pracy:

    • kierowanie i nadzorowanie prac obiektowych w branży elektrycznej i AKPiA pod kontrolą kierownika projektu,
    • kontrola i nadzór nad pracami zespołu pracowników i podwykonawców,
    • opracowanie planów o charakterze technicznym (np. IBWR, planów kontroli i badań),
    • planowanie, zamawianie, kontrola i rozliczanie stanów materiałowych,
    • realizacja prac zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem,
    • kontrola zatwierdzonego budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
    • raportowanie wyników pracy zespołu,
    • reprezentowanie interesów firmy w kontaktach z klientami i podwykonawcami

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne z zakresu automatyki, elektryki
    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność zarządzania zespołem ludzi i podwykonawców,
    • umiejętność czytania dokumentacji branży AKPiA i elektrycznej,
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej,
    • gotowość do wyjazdów służbowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • duże możliwości rozwoju zawodowego,
    • ciekawe projekty i wyzwania techniczne,
    • motywacyjny system wynagrodzeń,
    • prywatna opieka medyczna

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
    (listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem)

    Prosimy o zawarcie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922) przez administratora zbioru danych osobowych ENCON Sp. z o.o.
    z siedzibą we Wrocławiu (54-620), przy ul. Gagarina 4.

    Jestem świadomy(a), że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów procesu rekrutacji oraz że mam prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.”

    bottom