Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Brygadzista robót elektrycznych

WROSYSTEM

14 50022 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą elektryków na budowach w oparciu o założone cele

  • Przydzielanie obowiązków i czynności Elektrykom oraz nadzorowanie ich pracy

  • Zarządzanie stanem magazynowym na budowie, sporządzanie zamówień i odbiór materiałów

  • Sporządzanie obmiarów

  • Realizacja i nadzór nad bezpieczeństwem pracy

  • Planowanie, rozliczanie oraz ewidencjonowanie czasu pracy

  • Współpraca z innymi działami spółki

  • Wykonywanie poleceń i zaleceń Kierownika kontraktu

  • Reagowanie na problemy i ich rozwiązywanie

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w branży elektrycznej na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia SEP kat. E + D

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny

  • Umiejętność czytania i analizowanie rysunku technicznego oraz dokumentacji wykonawczej

  • Znajomość pakietu MS Office na dobrym poziomie (zwłaszcza Excel),

  • Prawo jazdy kat. B

  • Rozwinięte kompetencje: zarządzanie zespołem, organizacja pracy własnej i podległych pracowników, komunikatywność, zarządzanie przez cele, zarządzanie sobą w czasie, sumienność, dokładność, samodzielność

To oferujemy

  • Możliwość nawiązania współpracy na podstawie polskiej lub niemieckiej umowy o pracę

  • Pracę w polskim zespole

  • Wynagrodzenie w kwocie 13-17€/h netto

  • System poleceń pracowniczych

  • Opiekę koordynatora

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Transport, samochód służbowy do stałej dyspozycji

  • Wysokiej klasy narzędzia i odzież robocza, telefon służbowy, laptop itp.

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • Udział w certyfikowanych szkoleniach

  • Dofinansowanie do zajęć z języka niemieckiego

WROSYSTEM

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów. Dołącz do naszego zespołu. ZAPEWNIAMY STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ZATRUDNIENIA.

Przewiń do profilu firmy