Oferta pracy

Brygadzista Robót Instalacyjno-Budowlanych

PPM Promont Bujak Sp. z o.o. - Sp. K.O firmie

  • Jagiellońska 35, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

PPM Promont Bujak Sp. z o.o. - Sp. K.

Jagiellońska 35

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników, delegowanie zadań

  • Nadzór oraz koordynacją prac wykonywanych na budowie

  • Realizacja budowy zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą

  • Przyjmowanie oraz kontrolowanie dostawy materiałów na teren budowy

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP

  • Przekazywanie dokumentacji

  • Nadzór nad powierzonym sprzętem

  • Współpraca z kierownikiem budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – techniczne, zawodowe

  • Min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników na budowie

  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznych

  • Znajomość zasad BHP i przepisów prawa budowlanego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy podczas częstych delegacji na terenie Polski

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rodzaj umowy - na czas określony

  • wymiar etatu - na cały etat

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się projektowaniem, wykonawstwem oraz serwisowaniem instalacji cieplnych, TPO, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych poszukuje pracownika do działu wykonawstwa na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy