Oferta pracy

Brygadzista - Section Leader

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie wywodzący się z grupy LG. Poszukujemy ambitnych osób mających doświadczenie w transporcie, spedycji, gotowych do ścisłej współpracy z fabrykami i centrami dystrybucyjnymi zarządzanymi przez firmę Pantos w Polsce jak i w Europie.

Nasza firma wspiera samodzielność w działaniu oraz daje możliwość aktywnego uczestniczenia w ustalaniu strategii firmy oraz kierunków działania. Pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych magazynów przy fabryce LG Chem Energy
poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska / Biskupice Podgórne k. Wrocławia

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna z HR
  2. Spotkanie z Menadżerem

Opis stanowiska:

  • Kierowanie grupą pracowników magazynowych
  • Planowanie oraz koordynacja pracy zespołu
  • Kontrola czasu pracy pracowników
  • Nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej
  • Kontrola i nadzór nad pracami magazynu oraz ich zgodnością z obowiązującymi procedurami
  • Realizacja wyznaczonych zadań oraz celów
  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku w magazynie
  • Dbanie o przestrzeganie zasad bhp i ppoż. przez podległych pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – obszar magazynowy
  • Praktyczna znajomość gospodarki  magazynowej oraz procesów magazynowych
  • Umiejętność delegowania zadań
  • Zaangażowanie, sumienność, umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym (dwa dni pracy 7:00-19:00, dwa dni pracy 19:00-7:00 i cztery dni wolnego) lub możliwość pracy na 2 zmiany: (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00; 15:00-23:00, możliwość nadgodzin)

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bony świąteczne
  • Karta Multisport
  • Pomoc w zdobyciu uprawnień UDT na wózki widłowe
  • Darmowy transport pracowniczy
  • Swobodna atmosfera w pracy - nieformalny strój
  • Wspólne świętowanie / spotkania integracyne

CV w języku polskim prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy