Brygadzista- Section Leader

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma zajmująca się spedycją międzynarodową lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem i dystrybucją towarów, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
    Opis stanowiska:
    • nadzór i koordynacja pracy pracowników
    • planowanie pracy zespołu
    • realizacja wyznaczonych zadań oraz celów
    • kontrola czasu pracy pracowników
    • zachowanie standardów organizacji pracy i porządku w magazynie
    Wymagania:
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Mile widziane:

    • uprawnienia na wózki widłowe

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)
    • prywatną opiekę medyczną
    • transport pracowniczy
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący dofinansowanie usług o charakterze rekreacyjno-sportowym (Karta MultiSport) oraz dodatkowe profity w okresach świątecznych

    CV w języku angielskim ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PANTOS LOGISTICS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

    Informujemy, że Administratorem danych jest PANTOS LOGISTICS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne