Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Serwisu Usług Dodatkowych

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mr Clean AJT Polska sp. z o.o. sp.k.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

    • Nadzór nad jakością wykonywanej usługi,
    • Samodzielne wykonywanie obowiązków,
    • Rozliczanie budżetu,
    • Szybką reakcję na zamówienia klienta,
    • Utrzymanie dobrych relacji z klientami.
    Wymagania:
    • Teoretyczne i praktyczne doświadczenie w branży kompleksowego utrzymania czystości (sprzątanie obiektów, dbałość o tereny zielone, akcje zimowe – odśnieżania),
    • Wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności,
    • Operatywność, zaradność,
    • Samodzielność w pracy przy jednoczesnej umiejętności współpracy z ludźmi,
    • Umiejętność efektywnego koordynowania grupą ludzi,
    • Prawo jazdy kat. B, mile widziane B+E,
    • Mile widziana znajomość obsługi ciągnika,
    • Pełna dyspozycyjność (czasami konieczność pracy, reakcji i koordynowania działań w godzinach popołudniowych).
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę mobilną na terenie Krakowa i Województwa Małopolskiego
    • Wdrożenie w obowiązki,
    • Szkolenia branżowe,
    • Wsparcie osób z dużym doświadczeniem w branży,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Miłą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.Nr 133 poz. 883.