Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arena Comet SCS Polska Sp. z o.o.

    Firma w Skawinie poszukuje brygadzisty do zakładu usługowego zajmującego się usuwaniem farby z części stalowych - czyszczenie termicznie i chemicznie. Praca na dwie zmiany.

    Brygadzista

    Miejsce pracy: Środa Śląska

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad załogą (ok. 5 osób/zmiana),
    • realizacja planu usług oczyszczania,
    • sprawdzanie jakości wydawanych części,
    • obsługa maszyn, urządzeń,
    • mycie części wodą pod ciśnieniem,
    • pakowanie, układanie,
    • obsługa wózka widłowego lub wyznaczanie pracownika do obsługi wózka,
    • wypełnianie dokumentów,
    • obsługa komputera -email firmowy.
    Praca w systemie 2-zmianowym 6.00-14.00 i 14.00-22.00.

    Profil kandydata:

    • mile widziane wykształcenie średnie
    • doświadczenie na stanowisku brygadzisty/leadera, min. rok
    • umiejętności organizacyjne
    • mile widziane uprawnienie na obsługę wózka widłowego/ uprawnienia na obsługę suwnicy
    • mile widziane zdolności techniczne, naprawy sprzętu itp.
    • mile widziana znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na czas określony, po max. 2 m-cznym okresie próbnym na umowę zlecenia i wykonaniem badań lekarskich (wstępnych)
    • premię za prawidłowy przebieg procesu czyszczenia (bez reklamacji)
    • możliwość dodatkowej pracy w weekendy
    • awans w strukturach firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.arenacomet.eu