Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Stara Kamienica (pow. jeleniogórski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA AKCJA JOB

    LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy- NR CERTYFIKATU 9778

    dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako:

    Brygadzista
    Miejsce pracy: Stara Kamienica (pow. jeleniogórski)

    Zakres zadań:

    • Koordynowanie pracy zespołu podległych pracowników
    • Kontrola jakości wykonywanych zleceń w trakcie produkcji i po jej zakończeniu
    • Odmeldowywanie zleceń

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
    • Doświadczenie w zakresie spawania
    • Umiejętność organizowania i kierowania pracę w dziale
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do pracy w nadgodzinach

    Warunki:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, następnie na czas określony)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju

    opisopis
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest LIBRA EUROPE z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.