Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Sushi

  • Duninowo (pow. słupski), pomorskie
  • Kierownik
  • 09.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polsko - norweską spółką, w branży przetwórstwa rybnego.

    Głównym produktem firmy Morpol jest wędzony łosoś, w którym firma jest liderem na rynku światowym. Odbiorcami naszych produktów są Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

    W związku z planowanym rozwojem poszukujemy osoby chcącej zdobywać nowe doświadczenia, pracującej z dużym zaangażowaniem i umiejętnością szybkiego przyswajania wiedzy.

    Miejsce pracy: Duninowo (pow. słupski)
    BS/2017/08/09

    Zadania:

    • Realizacja planów produkcyjnych
    • Zarzadzanie podległym zespołem kilkudziesięciu osób zgodnie z wartościami i standardem obowiązującym w Spółce
    • Bieżąca odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP i Higieny
    • Sporządzanie raportów i analiz
    • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników zgodnie z przyjętym standardem oraz budowa nowych rozwiązań
    • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniach nowych rozwiązań, produktów, procesów i rekomendacja własnych pomysłów
    • Uczestnictwo w spotkania produkcyjnych – dziennych, tygodniowych zgodnie z przyjętym standardem

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych w firmie zajmującej się przetwórstwem żywności
    • Wykształcenie związane z technologią żywności będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność analizy planów produkcyjnych
    • Umiejętność zarządzania zespołem kilkudziesięciu osób
    • Zdolność organizacji pracy własnej i innych
    • Orientacja na realizację celów
    • Umiejętność analizy i rekomendacji nowych rozwiązań
    • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
    • Umiejętność pracy zespołowej, współodpowiedzialność
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego. Szerokie możliwości w zgłaszaniu i wdrażaniu własnych pomysłów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@morpol.com

    do dnia 10.09.2017 r. W temacie listu proszę wpisać „Brygadzista Sushi

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Grupa MORPOL SA z siedzibą w Ustka 76-270, Duninowo 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.