Brygadzista Sushi

  • Duninowo (pow. słupski), pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-08-09
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2017-09-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy polsko - norweską spółką, w branży przetwórstwa rybnego.

Głównym produktem firmy Morpol jest wędzony łosoś, w którym firma jest liderem na rynku światowym. Odbiorcami naszych produktów są Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

W związku z planowanym rozwojem poszukujemy osoby chcącej zdobywać nowe doświadczenia, pracującej z dużym zaangażowaniem i umiejętnością szybkiego przyswajania wiedzy.

Miejsce pracy: Duninowo (pow. słupski)
BS/2017/08/09

Zadania:

  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Zarzadzanie podległym zespołem kilkudziesięciu osób zgodnie z wartościami i standardem obowiązującym w Spółce
  • Bieżąca odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP i Higieny
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników zgodnie z przyjętym standardem oraz budowa nowych rozwiązań
  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniach nowych rozwiązań, produktów, procesów i rekomendacja własnych pomysłów
  • Uczestnictwo w spotkania produkcyjnych – dziennych, tygodniowych zgodnie z przyjętym standardem

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych w firmie zajmującej się przetwórstwem żywności
  • Wykształcenie związane z technologią żywności będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizy planów produkcyjnych
  • Umiejętność zarządzania zespołem kilkudziesięciu osób
  • Zdolność organizacji pracy własnej i innych
  • Orientacja na realizację celów
  • Umiejętność analizy i rekomendacji nowych rozwiązań
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy zespołowej, współodpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego. Szerokie możliwości w zgłaszaniu i wdrażaniu własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@morpol.com

do dnia 10.09.2017 r. W temacie listu proszę wpisać „Brygadzista Sushi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Grupa MORPOL SA z siedzibą w Ustka 76-270, Duninowo 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się