Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AAM jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji systemów napędowych. Firma posiada fabryki i biura w Stanach Zjednoczonych (Michigan, Nowy Jork i Ohio), Brazylii, Chinach, Anglii, Szkocji, Indiach, Niemczech, Japonii, Meksyku i Korei Południowej. W fabryce zlokalizowanej w Świdnicy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Brygadzista
    Location: Świdnica
    Główne obowiązki:
    • Zapewnienie wykonania planu produkcji poprzez nadzorowanie pracy podległych ustawiaczy
    • Nadzór nad pracą operatorów oraz planowanie obsady pracowników dla poszczególnych stanowisk i gniazd produkcyjnych
    • Nadzór nad przezbrojeniami wykonywanymi przez ustawiaczy i operatorów
    • Nadzór nad raportowaniem wyników produkcyjnych, awarii itd.
    • Analizowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych poprzez prowadzenie spotkania Performance Improvement Team na podległym obszarze
    • Raportowanie i utrzymywanie wymaganych wskaźników produkcyjnych
    • Przeprowadzanie szkoleń dla operatorów i ustawiaczy
    • Zarządzanie czasem pracy podległego zespołu (m.in. zarządzanie planem urlopowym)
    • Obsługa elektronicznego systemu czasu pracy
    • Przeprowadzanie audytów stanowiskowych
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie techniczne
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników
    • Znajomość metod i narzędzi pomiarowych
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielne stanowisko
    • Stabilne warunku zatrudnienia
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • Pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
      oraz kartę sportową
    • Pracę w trybie zmianowym

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w AAM Poland nie pozwól nam czekać!

    Informujemy, że w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego będziemy przetwarzać dane osobowe.
    Administratorem danych jest AAM Poland Sp. z o.o. z siedzibą w 58-100 Świdnica przy ul. Szarych Szeregów 16-18. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: [email protected] . Dane osobowe nie będą udostępnione innym podmiotom trzecim.
    Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu.
    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AAM Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.