Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista

GXO Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją procesu przyjęcia i wydania towaru z magazynu

  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur magazynowych oraz proponowanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe

  • Zarządzanie zespołem

  • Przygotowanie bieżących raportów i analiz

  • Przyjęcie i wydanie towaru na magazynie

  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganego poziomu produktywności oraz podejmowanie działań w zakresie ich poprawy

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Nadzór nad utrzymaniem jakości

  • Nadzór na przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość procesów magazynowych

  • Znajomość systemu WMS

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (projekt czasowy z możliwością dalszego rozwoju u Klienta)

  • Miesięczne szkolenie w Magazynie Centralnym w Natolinie, woj. Łódzkie (zapewniamy nocleg, transport)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią miesięczną od pierwszego miesiąca

  • Opieka medyczna Lux Med współfinansowana przez pracodawcę

  • Kafeteria MyBenefit (w tym Multisport)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • „Wczasy pod gruszą”

  • Świąteczne bony towarowe

  • Wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej

  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

Rekrutacja ma charakter dwuetapowy (rozmowa telefonicznie, następnie rekrutacja zdalna z przedstawicielem HR i kierownictwem).

Aplikacje prosimy przesyłać klikając APLIKUJ. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

GXO jest największą na świecie firmą świadczącą usługi logistyki kontraktowej. GXO prowadzi działalność w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 1 500 pracowników, na powierzchni magazynowej liczącej blisko 500 000 m2. Dostarczamy szeroki zakres usług logistycznych takich jak: e-commerce, co–packing, magazynowanie, kompletacja, logistyka zwrotów. Naszym celem jest tworzenie przełomowych rozwiązań logistycznych dla najlepszych firm na świecie.

Przewiń do profilu firmy