Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista

INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Kniewska 3/7

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem i odpowiedzialność za pracę podległych pracowników;

  • realizacja planu produkcyjnego;

  • nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy;

  • odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystywanie materiałów i narzędzi;

  • szkolenie i rozwijanie swoich podwładnych w miejscu pracy;

  • raportowanie wyników zarządzanego obszaru;

  • proponowanie i efektywne wdrażanie innowacji i usprawnień.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętność organizowania pracy;

  • umiejętność delegowania zadań i zarządzania pracownikami;

  • umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane

  • znajomość MS Office;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowa o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • premia motywacyjna do 8%;

  • praca od poniedziałku do piątku;

  • praca 2/3 zmianowa;

  • bezpłatny transport z centrum do pracy i z pracy;

  • możliwość rozwoju oraz awansu;

  • przyjazna atmosfera w pracy;

  • program poleceń pracowniczych 2000 zł;

  • pakiet świadczeń socjalnych;

  • imprezy integracyjne i upominki okazjonalne;

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • bezpłatny transport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Pierwszy dzień pracy

4

Pierwszy tydzień pracy