Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Do naszego zespołu poszukujemy zorganizowanej oraz odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Brygadzista / Foreman
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki

Zatrudnionej osobie zostaną powierzone zadania m.in. z zakresu organizowania i kontrolowania pracy podległego zespołu, nadzoru nad realizacją celów produkcyjnych, dokumentacji produkcyjnej oraz przestrzegania zasad BHP, realizacji planów awaryjnych, zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Twój profil

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza techniczna,
  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Pracę w otwartej i przyjaznej organizacji,
  • Firmowe wydarzenia i spotkania integracyjne,
  • Premie oraz nagrody,
  • Możliwości dofinansowania rozwoju pracownika,
  • Przyjemne warunki socjalne (darmowe ciepłe napoje, owoce).
Aplikowanie
  • Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",
  • Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,
  • Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
KK Wind Solutions is a dedicated greentech company with more than 35 years of experience within electrical systems for wind turbines. Our solutions range from the development of state-of-the-art systems and lean manufacturing to distribution, installation and maintenance on site. Headquartered in Ikast, Denmark, we have approx. 800 employees at locations in Denmark, Poland, Germany, USA, Korea and China and a global service organization.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się