Brygadzista

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Do naszego zespołu poszukujemy zorganizowanej oraz odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Brygadzista / Foreman

Obowiązki

Zatrudnionej osobie zostaną powierzone zadania m.in. z zakresu organizowania i kontrolowania pracy podległego zespołu, nadzoru nad realizacją celów produkcyjnych, dokumentacji produkcyjnej oraz przestrzegania zasad BHP, realizacji planów awaryjnych, zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Twój profil

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza techniczna,
  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Pracę w otwartej i przyjaznej organizacji,
  • Firmowe wydarzenia i spotkania integracyjne,
  • Premie oraz nagrody,
  • Możliwości dofinansowania rozwoju pracownika,
  • Przyjemne warunki socjalne (darmowe ciepłe napoje, owoce).
Aplikowanie
  • Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",
  • Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,
  • Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy