brygadzista

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu, znasz branżę budowlaną lub energetyczną, a przy tym płynnie posługujesz się językiem niemieckim - to właśnie Ciebie szukamy.

    brygadzista
    Nr ref.: /48/01/2019/MG/39645
    Szczecin
    oferujemy
    • wysokie wynagrodzenie plus premie
    • umowę o pracę bądź kontrakt z polskim pracodawcą
    • prace na terenie Niemiec (okolice Berlina)
    • szkolenia
    • świadczenia urlopowe
    • prywatną opiekę medyczną
    • pakiety sportowe
    • szkolenia językowe
    zadania
    • organizacja, nadzór i rozliczanie robót liniowych związanych z budową
    • uruchamianie sieci energetycznych i teletechnicznych
    oczekujemy
    • doświadczenia w zarządzaniu pracownikami budowlanymi
    • znajomości branży budowlanej lub energetycznej
    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
    • prawa jazdy
    • znajomości programów WORD, EXCEL, ACCES, NORMA.
    • mile widziane doświadczenie na rynku niemieckim.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47