Oferta pracy

Brygadzista

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Kablowa 1, Szczecin, Andrzeja Struga 62, Szczecin

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu na podległej zmianie,

  • dbanie o przestrzeganie norm BHP na podległej zmianie,

  • kontrolowanie stanów magazynowych, w szczególności bezpieczeństwa przesyłek,

  • raportowanie operacji magazynowych (wypełnianie formatek),

  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów,

  • nadzór na terminowym rozładunkiem i załadunkiem frachtów, przyjmowaniem i wysyłaniem samochodów frachtowych,

  • zapewnienie porządku na magazynie i wokół magazynu (plac manewrowy, drogi dojazdu).

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w szczególności w obszarach magazynu bądź procesów produkcyjnych),

  • doświadczenie w kierowaniu grupą minimum 10 osób,

  • dyspozycyjność (praca zmianowa: 6-14, 14-22),

  • umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel,

  • samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy o pracę,

  • stabilna praca w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dodatkowe benefity: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,

  • możliwości poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,

  • partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością,

  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Integer Group Services Sp. z o.o

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 10 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy