Prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2018r., poz. 1000).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista / Team Leader

DIRKS SERVICE KROSNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Newtona 5

Krosno Odrzańskie

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy i zarządzanie podległym zespołem pracowników

  • Ścisła współpraca z kierownikiem zmiany, kontrola procesów magazynowych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem podległego obszaru

  • Optymalizacja procesów i minimalizacja kosztów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu ludźmi i rozliczaniu powierzonych zadań (min 6 miesięcy)

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym / 3 brygadowym również weekendy

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Kompleksowe szkolenia na stanowisku pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, dodatkowo dla osób dojeżdżających dodatek paliwowy 500 zł - których miejsce zamieszkania znajduje się w odległości większej niż 25 km od miejsca wykonywania pracy

  • Liczne benefity m.in. dofinansowanie szkoleń i kursów , ubezpieczenie na życie, kartę mulisport , kurs językowy, objecie dzieci programem Dirks for Kids

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

Dirks Service Krosno Sp. z o.o., która zarządza nowoczesnym centrum logistycznym w Krośnie Odrzańskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje