Logo Pracuj.pl

Brygadzista - Team Lider obszaru produkcji

NKT S.A.O firmie

NKT S.A.

Gajowa 5A

Warszowice (pow. pszczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie, organizowanie i podział pracy między podległych pracowników oraz kontrola procesu produkcji,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Bieżąca kontrola na poszczególnych etapach procesu,
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji: zdawanie produkcji i wprowadzanie danych do systemu,
  • Nadzór nad ewidencją urlopów, zwolnień lekarskich, badań oraz uprawnień,
  • Opracowanie oraz realizacja planów działań,
  • Nadzór nad przestrzeganiem oraz wdrażanie rozwiązań 5S na wydziale,
  • Szkolenie pracowników z zakresu produkcji, jakości, środowiska, BHP i p-poż oraz nadzorowanie ważności uprawnień,
  • Dbanie o podnoszenie jakości i wydajności działania produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze produkcji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Prawo jazdy kategoria B,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie plusem,
  • Aktualne uprawnienia obsługi wózków widłowych,
  • Znajomość systemu SAP, będzie plusem,
  • Dobra znajomość oprogramowania Ms Office,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Podstawowa wiedza z zakresu lean manufacturing,
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 4-ro brygadowym),
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym
  • Benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekun w początkowym okresie zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

spotkanie w siedzibie firmy

3

spotkanie na hali produkcyjnej, przedstawienie zakładu

4

propozcyja zatrudnienia

Aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę NKT S.A. z siedzibą w Warszowicach przy ul. Gajowej 3 prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

NKT jest globalną spółką z główną siedzibą w Danii. Aktualnie zatrudniamy około 3400 pracowników w 13 lokalizacjach w Europie oraz centrach sprzedaży na całym świecie. W 2016 zrealizowaliśmy roczny obrót w wysokości 1 miliarda Euro. NKT jest częścią NKT S/A, umieszczonej na liście Nasdaq Copenhagen.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: 1878

Brygadzista - Team Lider obszaru produkcji, Gajowa 5A, Warszowice (pow. pszczyński)