Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Technolog

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Hurtostal 2 została założona w 1993 roku. Od początku swojej działalności związani jesteśmy z branżą hutniczą.

    Zajmujemy się:

    1. Częścią handlową – kompleksowe zaopatrzenie kontrahentów w wysokiej jakości wyroby stalowe.
    2. Serwisem stalowym, cięcie plazmą, cięcie laserem, cięcie piłami taśmowymi, cięcie nożycami hydraulicznymi, wykonywanie otworów prasą hydrauliczną, gięciem blach.
    3. Prefabrykacja prętów na potrzeby budownictwa.
    4. Śrutowaniem i malowaniem konstrukcji
    5. Wykonywaniem konstrukcji stalowych. UWAGA zatrudnienie związane jest z tym działem oraz programowaniem maszyn
    Firma w maju 2015r. uzyskała Certyfikat PN-EN ISO 2001:2009 w zakresie sprzedaży hurtowej wyrobów hutniczych, natomiast w listopadzie 2015r. uzyskała Certyfikat w zakresie usług obróbki metali i wytwarzania konstrukcji stalowych, wg normy 1090 i 3834.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Branża Konstrukcje Stalowe
    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • Organizacja pracy podległych pracowników,
    • Dopilnowanie rzetelnego i prawidłowego wykonywania zleceń,
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej,
    • Nadzór nad produkcją zapewniający wykonanie zgodnie z potrzebami klienta,
    • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Dobra  znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,
    • Szanse na rozwój zawodowy  wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata.

    Osoby spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"