Oferta pracy

Brygadzista/-tka

GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o.

  • BoWiD 9r, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

BoWiD 9r

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia Dyrektorowi Produkcji

  • Planowanie i organizacja pracy podległego zespołu

  • Nadzór i kontrola bieżącej produkcji

  • Zapewnienie realizacji procesu produkcyjnego

  • Koordynowanie zadań zgodnie z priorytetami i planami

  • Szkolenia na stanowisku pracy, wsparcie dla podległego zespołu, dbanie o rozwój pracowników i dobrą atmosferę pracy

  • Sporządzanie grafików pracy

  • Nadzorowanie poprawnego wykorzystania maszyn i urządzeń

  • Raportowanie w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Ukończona szkoła techniczna

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania, analizowania i interpretowania dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie na obrabiarkach CNC, np. jako operator

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Kompetencje przywódcze

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Umiejętność przeprowadzania, kierowania i koordynowania wielu projektów z udziałem dużej liczby pracowników

  • Zdolność do rozwiązywania sytuacji konfliktowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premia miesięczna

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nagroda za polecenie kandydata do pracy

  • Multisport

  • Nagrody jubileuszowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w ponad 50 krajach na świecie. W 6 spółkach w Polsce pracuje ponad 300 osób.

W maju 2021 r., w Koszalinie - rozpoczęliśmy budowę Fabryki Przyszłości - będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy