Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 727-003-242.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista usług sprzątających - Planista

HR for Business Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i zarządzanie podległym personelem

  • Nadzór i kontrola wykonywanej usługi

  • Stały kontakt z Klientem, zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

  • Wsparcie administracyjne, prowadzenie dokumentacji służbowej

  • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników

  • Zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz sprzęt niezbędny do wykonywania usług

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy w branży usług czystościowo-porządkowych – mile widziane

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej na terenie obiektu – w wyjątkowych sytuacjach

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę na pełny etat w godzinach 8.00 – 16.00 (Praga/Wilanów) lub 13.00 – 21.00 (Wola) od poniedziałku do piątku

  • Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego

  • Szkolenie wdrożeniowe, niezbędne narzędzia pracy

  • Gwarancję wynagrodzenie zawsze w terminie – do 10tego każdego miesiąca

HR for Business Sp. z o.o. - jedna ze spółek Grupy Impel - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Warszawa

(różne dzielnice do wyboru – Wola / Wilanów / Praga Południe)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 510 011 347 lub przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.