Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Ustawiacz

ICS POLAND sp. z o.o.

7 7008 800 brutto / mies.
  • Brwinów

    Brwinów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

- Dyspozycyjność do pracy na 4 zmiany tj. na zmianie porannej, popołudniowej i nocnej oraz wykonywanie pracy w weekendy zgodnie z harmonogramem zmianowym.

Zapewnienie płynnego wykonywania zadań zmianowych:

- Przydzielanie sprzętu i zlecanie zadań pracownikom zmianowym w ramach ich obowiązków i kompetencji;

- Kontrola wykonania zadań;

- Operatywne i skuteczne rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas zmiany;

- Kontrola produktywności;

- Nadzór nad bezpieczeństwem pracy i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zmiany;

- Dbałość o czystość i porządek urządzeń oraz obszaru roboczego podczas zmiany.

- Zmiana form w procesie produkcyjnym i rozpoczynanie procesu formowania wtryskowego poprzez ustawienie parametrów, a także robotów i innych urządzeń automatyki.

- Konserwacja form wtryskowych, maszyn i pozostałego sprzętu.

- Zapewnienie jakości procesu technologicznego produkcji i samej produkcji podczas zmiany.

- Zorganizowanie zmianowego zaopatrzenia w odpowiednie, które są niezbędne do realizacji zadań produkcyjnych.

- Szkolenie i kształcenie pracowników w zakresie ich kompetencji.

- Zapewnienie operacyjny przekazywania informacji między zmianami i działami.

- Ocenianie, motywowanie podległych pracowników, dostarczanie im wszystkich niezbędnych narzędzi i informacji w celu rozwijania ich kompetencji.

- Delegowanie zadań podległym pracownikom, zgodnie z ich kompetencjami, nadzór nad wykonaniem i jakością pracy.

Nasze wymagania

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w pracy przy formowaniu tworzyw sztucznych metodą wtrysku;

  • Podstawy wiedzy technicznej;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Znajomość języków:

  • Dobra znajomość języka polskiego

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Odpowiednie zachowanie;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności;

  • Umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

Wymagającą ale ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku naszego zespołu. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet medyczny. Zachęcamy do osobistego wkładu i rozwoju zawodowego.

Adres miejsca pracy: Panattoni Park Pruszków III - Moszna Parcela, ul. Jutrzenki 8 – 05-840 Brwinów.

Jeżeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie aplikacji wraz z CV, a także określenie terminu rozpoczęcia współpracy. Kontakt telefoniczny: 729 056 305

O nas

ICS Poland Sp. z o.o., część SERI PLAST Srl., należąca do giełdowej spółki SERI Industrial S.p.A., to grupa firm specjalizująca się w produkcji części z tworzyw sztucznych dla globalnego przemysłu akumulatorowego i jedna z wiodących firm w tej branży na świecie. Oprócz działalności w pięciu zakładach produkcyjnych (dwa we Włoszech, dwa we Francji i jeden w Polsce) jest właścicielem dwóch innych firm - jednej produkującej rury, kształtki i akcesoria dla budownictwa i infrastruktury, i drugiej, zajmującej się recyklingiem odpadów z tworzyw sztucznych oraz produkcją specjalnych mieszanek tworzyw sztucznych. Od listopada 2019 roku nasza najnowsza fabryka działa w Polsce w Brwinowie koło Pruszkowa. Więcej informacji o firmie na seriplastsrl.it

W ramach strategii rozwoju zakładu produkcyjnego poszukujemy obecnie nowych członków, którzy dołączą do naszego zespołu w charakterze Brygadziści Ustawiacze (M/F) w naszym polskim podmiocie (ICS Poland Sp. z o.o.).