Brygadzista Ustawiacz

ICS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Brwinów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ICS (Industrie Composizione Stampati) Srl jest włoską grupą przedsiębiorstw i częścią Grupy SE.R.I. ICS specjalizuje się w produkcji części z tworzyw sztucznych dla światowego przemysłu akumulatorowego i jest jednym z wiodących w tej dziedzinie na świecie. ICS ma obecnie pięć fabryk, z których dwie znajdują się we Włoszech, dwie we Francji i piąta nowo powstała w Polsce, w pobliżu Pruszkowa.

Nasi idealni kandydaci to członkowie zespołu o dobrych umiejętnościach komunikacyjnych i organizacyjnych. Nadzorujący pracowników na wyznaczonej zmianie podczas wykonywania ich rutynowych zadań, takich jak utrzymanie porządku w miejscu, a także praca fizyczna w ramach ustalonych terminów, jakości i kosztów.

Główne zadania

  • Zapewnienie płynnego wykonywania zadań zmianowych:

    - Przydzielanie sprzętu i zlecanie zadań pracownikom zmianowym w ramach ich obowiązków i  kompetencji;

    - Kontrola wykonania zadań;

    - Operatywne i skuteczne rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas zmiany;

    - Kontrola produktywności;

    - Nadzór nad bezpieczeństwem pracy i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zmiany;

    - Dbałość o czystość i porządek urządzeń oraz obszaru roboczego podczas zmiany.

  • Zmiana form w procesie produkcyjnym i rozpoczynanie procesu formowania wtryskowego poprzez ustawienie parametrów, a także robotów i innych urządzeń automatyki.
  • Konserwacja form wtryskowych, maszyn i pozostałego sprzętu.
  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego produkcji i samej produkcji podczas zmiany.
  • Zorganizowanie zmianowego zaopatrzenia w odpowiednie, które są niezbędne do realizacji zadań produkcyjnych.
  • Szkolenie i kształcenie pracowników w zakresie ich kompetencji.
  • Zapewnienie operacyjny przekazywania informacji między zmianami i działami.
  • Ocenianie, motywowanie podległych pracowników, dostarczanie im wszystkich niezbędnych narzędzi i informacji w celu rozwijania ich kompetencji.
  • Delegowanie zadań podległym pracownikom, zgodnie z ich kompetencjami, nadzór nad wykonaniem i jakością pracy; zgłaszanie do nagród lub kar podległych pracowników.
  • Wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami, procedurami, przepisami oraz zgodnie z procedurami wewnętrznymi, bezpieczeństwem, bezpieczeństwem przeciwpożarowym, bezpieczeństwem elektrycznym oraz wymogami dotyczącymi BHP.
  • Wykonywanie obowiązki z należytą starannością i dbałością.
  • Przestrzeganie dyscypliny i norm etycznych, terminowe wykonywanie obowiązków, dążenie do poprawy jakości pracy, korzystanie z nowoczesnej technologii komputerowej, zdobywanie wiedzę niezbędnej do dobrej jakości pracy.
  • Przestrzeganie wymagań zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem w Spółce
  • Dbanie i odpowiedzialność za powierzone mienie.
  • Wykonywanie zlecenia przypisane do stanowiska, przekazanych przez bezpośredniego przełożonego lub kierownika zakładu.
  • Utrzymywanie odpowiedniego poziomu kwalifikacji wymaganych na stanowisku.
  • Wykonywanie pracę wydajnie i terminowo.
  • Zgłaszanie pracodawcy lub jego przedstawicielowi wszelkich niebezpiecznych i zagrażających zdrowiu sytuacji, tak szybko, jak to możliwe, ale nie później niż do końca danej zmiany.
  • Raportowanie do kierownika produkcji.

Umiejętności

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w pracy przy formowaniu tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • Podstawy wiedzy technicznej
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języków:
  • Dobra znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiednie zachowanie
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy zespołowej
2 - 4 lat

Oferujemy:

Wymagającą, ale ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku naszego zespołu. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i zachęcamy do osobistego wkładu i rozwoju zawodowego.

Jeżeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie pełnej aplikacji w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym, CV i dyplomami, a także określeniem daty rozpoczęcia współpracy i oczekiwaniami co do wynagrodzenia klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy