Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista / Ustawiacz wtryskarek

Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.

  • Budowlanych 10B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budowlanych 10B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wtryskarek do pracy i ustawienie procesów produkcyjnych

  • Prowadzenie zmiany i nadzorowanie stanowisk

  • Przezbrajanie maszyn (montaż i demontaż form wtryskowych)

  • Ustawienie parametrów maszyny wtryskowej

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych przy uruchomieniu i w trakcie produkcji

  • Monitorowanie i korygowanie parametrów procesu

  • Uwalnianie pierwszej sztuki wyrobu do produkcji

  • Raportowanie w systemie ERP zleceń produkcyjnych

  • Kompletacja i przywożenie materiałów pod maszyny

  • Przewożenie zleceń do kolejnych gniazd produkcyjnych lub magazynu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne w zakresie mechaniki, przetwórstwa tworzyw sztucznych lub zawodowe z doświadczeniem

  • Doświadczenie przy obsłudze wtryskarek

  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych

  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu ustawienia parametrów wtrysku

  • Sumienność, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność kierowania zespołem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Pracę w sympatycznym, pomocnym zespole

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Możliwość rozwoju zawodowego