Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Utrzymania Ruchu

  • Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)
    Nr ref.: 63.18

    ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LEGNICKIEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

    Należymy do Grupy VOSS Automotive zatrudniającej ponad 4000 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta, wstępnym montażem gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych, jak i bezpośredniej dostawie komponentów na linie produkcyjne klienta.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Postępowanie podczas pracy zgodnie z obowiązującymi Procedurami Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz wg zaleceń przepisów BHP i ppoż.
    • Zarządzanie podległym personelem
    • Rozwój podległego personelu poprzez szkolenia, adekwatne do potrzeb danego stanowiska
    • Konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn
    • Diagnostyka i naprawa maszyn / urządzeń montażowych
    • Zmiany oprzyrządowania
    • Analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych
    • Modernizacja oraz budowa nowych maszyn i stanowisk produkcyjnych
    • Monitorowanie i raportowanie oraz wprowadzanie środków zaradczych do wskaźników efektywności Utrzymania Ruchu

    Wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu
    • Wykształcenie minimum średnie o specjalności mechanika, elektryka lub mechatronika
    • Znajomość układów pneumatyki, hydrauliki, rysunku technicznego oraz elektryki
    • Uprawnienia eksploatacyjne SEP E1 do 1 kV (mile widziane również uprawnienia E2,E3)
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, zdolności analityczne oraz umiejętność współpracy
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    atrakcyjne wynagrodzenie
    umowę o pracę bezpośrednio
    z firmą
    stabilne zatrudnienie
    szeroki system premiowy
    dofinansowanie
    do wypoczynku wakacyjnego
    dofinansowanie obiadów
    pracowniczy program emerytalny
    prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
    pożyczkę na cele mieszkaniowe
    do zajęć sportowych
    profilowane szkolenia
    rozwój
    zawodowy
    dobrą
    atmosferę
    przyjazne środowisko pracy
    możliwość organizacji transportu dla grupy pracowników

    Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj

    767 241 241

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla aktualnego procesu rekrutacji przez VOSS Automotive Polska Sp. z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przyszłych procesów rekrutacji przez VOSS Automotive Polska Sp. z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pełna informacja odnośnie przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacji znajduje się tutaj.